درباره ما

به نام خداوند بخشنده بخشایشگر

قدرت انتقال اطلاعات موهبتی خداوندی است که تنها به بعضی از انسانها داده میشود. وقتی شما می توانید چیزی که در ذهنتان هست در قالبی جذاب و زیبا و قابل فهم و قابل درک و حتی قابل لمس برای مخاطب خود ارائه دهید لذت و شیرینی وصف ناپذیری در عمق وجودتان حس میکنید.
این لذت به قدرتی قوی و پررنگ است که شوق ادامه مسیر ارائه مطالب را صد چندان میکند.
خدارا شاکرم که این موهبت به بنده نیز شده و امکان انتقال مطالب متنوع و گوناگون را به مخاطب خود مستقل از کوچک یا بزرگ بودن، زن یا مرد بودن، تحصیل کرده و یا تحصیل نکرده، دارم.
چرا که فصل مشترک بین همه انسانها، انسانیت و شرایط انسانی می باشد و همین شرط مشترک نقطه عطف ایجاد ارتباط و کشف اشتراکات و به طبع آن تاثیری گذاری و تعلیم و تعلم است.
بنده خود را معلم نمیدانم که معلمی بسیار والاست و رسیدن به این شان بسیار مشکل و سخت.
اما با عنایتی که خداوند تبارک و تعالی به بنده داشته میدانم که میتوانم در آموزش علوم مختلف و پرورش استعداد و روح، تاثیر مثبت داشته باشم.
این کار را از سال 1370 به طور جدی آغاز نمودم و تا به امروز و تا انتها ادامه خواهم داد. مسیری که هر بار با پیشرفت خودم موضوعات جدید برای ارائه به مشتاقان اضافه نمودم.
آن زمانی که به تدریس و آموزش دروس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان (متوسطه) همت گماردم و به پرورش روحیه تحصیل در علاقمندان روی آوردم.
آن زمان که قدم در عرصه های نوین مطالعه گذاشتم به ارائه تندخوانی، تقویت حافظه، تمرکز و موفقیت و ...پرداختم. برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی به علاقمندان ارائه دادم و برای انتخاب های درست و صحیح در سالهای زیادی انتخاب رشته های موفق دانشگاهی در سطوح کنکور، کاردانی به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا کمک و یاری نمودم.
آن زمان که تحصیلات دانشگاهی در زمینه کامپیوتر را داشتم به آموزش و پرورش موضوعات مرتبط یا کامپیوتر و اینترنت پرداختم و به موضوعات قبلی اضافه نمودم.
آن زمان که تحصیلات دانشگاهی در زمینه معماری را داشتم موضوعات مرتبط با معماری و معماری داخلی را برای علاقمندان به موضوعات گذشته اضافه نمودم.
آن زمان که به واسطه علاقه شخصی و مطالعات پیگیر و پی در پی، قدم در مسیر موضوعات مرتبط با روانشناسی و سبک زندگی، مدیریت، کسب و کار و ... گذاشتم این موضوعات را نیز علاوه بر موضوعات قبلی به علاقمندان ارائه دادم.
آن زمان که بخشی از زمان خود را به هنرورزی اختصاص دادم نتیجه آن را در هنر بی نظیر و چشم نواز معرق و چرمدوزی به علاقمندان ارائه نمودم.
و الان با کوله باری از تجربه و تنوعی قابل توجه از موضوعات متنوع و مختلف با افتخار با روش های ارائه موثر و مفید در خدمت همه هموطنان عزیز هستم
دروس تحصیلی قبل و بعد از دانشگاه
کامپیوتر
معماری
معماری داخلی
روانشناسی
سبک زندگی
سلامت و تغذیه
مدیریت
کسب و کار
هنر
و...
خوشحالم همه این تجربیات و الگوها را برای کمک به هموطنان عزیزم اعم از مرد و زن، کوچک و بزرگ، پیر و جوان به کار بستم و خدمتگذاری میکنم.
باشد که مورد قبول درگاه احدیت و بندگان صالحش قرار گیرد.
ان شاءالله